Lant din argint Manissi Green Zirconia Silver
Cod produs: 86086
265,99 lei
Lanț din argint 925 cu finisaj rodiat negru și pandantiv rotund cu zirconie verde centrală înconjurată de pavé de zirconie albă. Greutate: 2.20g, lungime 38cm cu prelungire de 5cm. Completează setul cu cerceii Manissi Green Zirconia Stud Silver pentru un look coordonat.
Lantul are lungimea de 38 cm si prelungirea din lant de 5 cm. Pandant fix cu piatra verde si zirconiu.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 38 cm + 5 cm |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 2.20 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.