Cercei din argint Manissi Green Zirconia Stud Silver
Cod produs: 86079
224,99 lei
Cercei stud din argint 925 cu finisaj rodiat, cu zirconie verde centrală înconjurată de un halou de zirconie albă pavé. Greutate: 2.24g. Închidere tip butterfly. Design retro cu accent de culoare, perfect pentru un look distinct și rafinat. Cerceii au piatra principala verde de 4 mm, diametrul cercelului este de 9 mm, lungimea tijei de 1,1 cm iar inchiderea se face cu cheita.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Tija si cheita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 2.24 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.