Bratara din argint Manissi Bold Clover Gold
Cod produs: 86095
374,99 lei
Brățară din argint 925 placată cu aur galben, cu 5 motive trifoi ornate cu zirconie albă și margine milgrain. Greutate: 6.28g, lungime 16cm cu prelungire de 3cm. Închidere tip lobster. Completează setul cu cerceii Manissi Bold Clover Stud Gold pentru un look coordonat. Bratara cu lant subtire cu pandantive de 8 mm si pietre zirconia.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Lungime | 16 cm + 3 cm |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Lobster |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.