Cercei din argint Manissi Bold Clover Stud Gold
Cod produs: 86074
248,99 lei
Cercei stud din argint 925 placați cu aur galben, cu design în formă de trifoi cu 4 petale, fiecare ornată cu câte o zirconie rotundă mare și înconjurată de pavé de zirconie mici. Greutate: 2.52g. Închidere tip butterfly. Perfecți pentru purtare zilnică sau ocazii elegante. Cerceii au dimensiunea de 8 mm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Tija si cheita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 2.52 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.