Set Lant si Cercei din argint Manissi Big Heart
Cod produs: 75929
359,99 lei 323,99 lei
Set Lant si Cercei din argint Manissi Big Heart placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Lantul are pandantivul mobil, lungimea de 39 de cm plus 5 cm prelungire. Cerceii au inimioara de 8 mm sunt cu tija si fluturas. Pandantivul lantului este de 1 cm si se poate scoate de pe lant.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantie
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 39 cm + 5 cm |
| Inchidere | Inchizatoare rotunda, Tija si cheita |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 3.20 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.