Pentru ca unele piese merita purtate impreuna, la achizitia lor primesti 10% reducere. In plus ai 10% reducere la prima comanda daca te abonezi la Newsletter.
Lant din argint Manissi Bold Clover Silver
Cod produs: 82738
394,99 lei
Lant din argint Manissi Bold Clover Silver placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Lungimea lantului este de 38 cm la care se adauga o prelungire de 5 cm. Pandantivele sunt prevazute cu pietre zirconiu, iar dimensiunea unui pandantiv este de 1 cm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 38 cm + 5 cm |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Lobster |
| Greutate | 6.88 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
JSC3264N-130
Categorii: Lantisoare Argint cu Pandantiv, Lanturi, Lanturi Argint Subtire
S-ar putea să-ți placă și…
10% OFF ACHIZITIONATE IMPREUNA
Fii primul care adaugi o recenzie la „Lant din argint Manissi Bold Clover Silver” Anulează răspunsul



Recenzii
Nu există recenzii până acum.