Lant din argint Manissi Bold Clover Gold
Cod produs: 86098
416,99 lei
Lanț din argint 925 placat cu aur galben, cu 5 motive trifoi ornate cu zirconie albă și bordură pavé. Greutate: 6.82g, lungime 38cm cu prelungire de 5cm. Închidere tip lobster. Completează setul cu cerceii și brățara Manissi Bold Clover Gold pentru un look coordonat complet.
Pandantivele sunt prevazute cu pietre zirconiu, iar dimensiunea unui pandantiv este de 1 cm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Lungime | 38 cm + 5 cm |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 6.82 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.