Adauga inca o piesa si primesti -10% pe una dintre ele.
Cercel Ear Cuff Tragus Manissi Stars Gold
Cod produs: 86415
126,99 lei
Ear cuff tragus din argint 925 placat cu aur galben, cu motive stele repetitive ornate cu zirconie albă. Grosime 5mm, diametru interior 6mm, greutate 0.36g. Nu necesită perforare. Design celestial în finisaj auriu cald, perfect pentru layering sau purtat singular.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 0.36 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
MDN134-563
Categorii: Cercei, Cercei Ear Cuff Argint
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercel Ear Cuff Tragus Manissi Stars Gold” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.