Cercel Ear Cuff Manissi Tennis Rectangle Gold
Cod produs: 86063
194,99 lei
Ear cuff din argint 925 placat cu aur galben, ornat cu zirconie albă dreptunghiulară în stil tennis, diametru intern 1 cm. Greutate: 1.64g. Nu necesită perforare — se prinde direct pe pavilionul urechii. Un accesoriu statement luxos, perfect pentru layering.
Cercel Ear Cuff Manissi Tennis Rectangle Gold placat cu aur galben de 14K, placare standard de 0.6 microni. Pietrele au 3 mm.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
| Greutate | 005 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Fara |
| Tip | Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 1.64 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.