Cercel din argint Ear Cuff Manissi Bold Foil Gold
Cod produs: 86427
254,99 lei
Ear cuff din argint 925 placat cu aur galben, rigid, cu textură organică tip folie mototolită și finisaj lucios auriu. Lățime 7mm, diametru interior 11mm, greutate 2.16g. Nu necesită perforare. Design statement artistic în finisaj auriu cald, perfect purtat singular sau combinat cu Bold Wave Gold.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 2.16 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.