Adauga inca o piesa si primesti -10% pe una dintre ele.
Cercel din argint Ear Cuff Manissi Bold Wave Gold
Cod produs: 86420
179,99 lei
Ear cuff din argint 925 placat cu aur galben, rigid, cu design val bold și finisaj lucios oglindă. Lățime 5mm, diametru interior 10mm, greutate 1.04g. Nu necesită perforare. Design minimalist statement în finisaj auriu cald, perfect purtat singular sau în layering cu Stars Gold.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 1.04 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
MDN127-574
Categorii: Cercei, Cercei Ear Cuff Argint
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercel din argint Ear Cuff Manissi Bold Wave Gold” Anulează răspunsul

Recenzii
Nu există recenzii până acum.