Colier din argint Manissi Tennis 4 mm
Cod produs: 17455
899,99 lei 809,99 lei
Colierul Tennis 4mm Manissi este construit pe un principiu simplu: fiecare piatră de zirconiu este montată manual într-o carcasă individuală din argint 925, cu sistemul de prindere ascuns complet. Rezultatul — pietre cu fața mereu în sus, strălucire continuă și rezistență superioară.
Colier din argint Manissi Tennis de 4 mm placat cu rodiu. Colierul nu poate fi modificat. Vezi video produs aici.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 40 cm |
| Greutate | 24.5 g |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Tip Bijuterie |
| Tip | Tennis |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
S-ar putea să-ți placă și…
512,99 lei
224,09 lei
1 recenzie pentru Colier din argint Manissi Tennis 4 mm
S-ar putea să-ți placă și…
512,99 lei
224,09 lei





giorgianacurca (proprietar verificat) –
Este superb!