Cercel piercing din argint Manissi Diamond Stone II
Cod produs: 86265
189,99 lei
Cercel piercing din argint 925 cu piatră moissanite rotundă de 3mm în montură bezel (rub-over) pentru un look minimalist și modern. Greutate: 0.50 g, tijă disponibilă în 6mm sau 8mm. Închidere tip șurub în formă de inimă pentru siguranță maximă. Ideal pentru purtare permanentă.
Produsul se livreaza 1 bucata.
Moissanitele sunt create in laborator, au o duritate pe scara Mohs de 9.25-9.50 si un indice de refractie mai mare decat al diamantului de 2.65. Moissanitele sunt varianta accesibila cu un impact minim asupra mediului.
Produsele cu Moissanite sunt verificate de noi cu aparatul profesional GMT Diamond Combo Tester, care poate valida si verifica piatra de Moissanite.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925, iar autorizatia ANPC pe care o detinem ne confera dreptul de a comercializa bijuterii cu pietre pretioase.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu Certificatul de Garantie care valideaza materialul de baza al produsului, Certificatul de Autenticitate al pietrei si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantie.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime tija | 6 mm, 8 mm |
| Tip | Piercing |
| Pietre | Moissanite |
| Greutate | 0.50 g |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.