Adauga inca o piesa si primesti -10% pe una dintre ele.
Cercel din argint Manissi Small Heart
Cod produs: 63817
Evaluat la 4.00 din 5 pe baza unei singure evaluări
(O recenzie client)109,99 lei
Cercel din argint Manissi Small Heart placat cu rodiu, produsul se livreaza o bucata. Cercelul are inimioara de 3 mm, lungimea tijei de 8 mm, grosimea de 0.5 mm iar diametrul bilutei de 3 mm.
Cercelul poate fi folosit singular sau pereche pentru gaurile principale din ureche.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Tija si biluta |
| Lungime tija | 8 mm |
| Grosime tija | 0.5 mm |
| Tip | Cu pietre, Piercing |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 0.22 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
INZA066-1370
Categorii: Cercei, Cercei Helix, Cercei Piercing Ureche Argint
1 recenzie pentru Cercel din argint Manissi Small Heart
Adaugă o recenzie Anulează răspunsul





andreeaciutean (proprietar verificat) –
cercelul e simpatic, dar e prea mic. efectiv nu isi merita banutii sincer la cat de minuscul este . abia se vede in ureche.