Adauga inca o piesa si primesti -10% pe una dintre ele.
Cercel din argint Manissi Shine
Cod produs: 45476
Evaluat la 5.00 din 5 pe baza a 2 evaluări de la clienți
(2 recenzii de la clienți)109,99 lei
Cercel din argint Manissi Shine placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Diametrul intern al cercelului este de 6 mm. Cercelul este prevazut cu pietre zirconiu transparente rotunde, iar inchiderea se face prin tortita.
Produsul se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre, Piercing |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 0.44 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
MDN048-1099
Categorii: Cercei, Cercei Piercing Ureche Argint, Piercing Ureche Tragus
2 recenzii pentru Cercel din argint Manissi Shine
Adaugă o recenzie Anulează răspunsul






furtunabianca120 (proprietar verificat) –
Mic, finut, frumos
Superb
+coletul ambalat frumos
❤️
binkishor (proprietar verificat) –
Se vede foarte frumos la ureche! Finuț și delicat