Adauga inca o piesa si primesti -10% pe una dintre ele.
Cercel din argint Manissi Piercing Big Heart
Cod produs: 54756
134,99 lei
Cercel din argint Manissi Piercing Big Heart placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Cerceii au diametrul inimii de 6 mm iar inima este pavata cu pietre de zirconiu. Tija are 6 mm cu biluta infiletata si grosimea de 0.5 mm.
Cercelul poate fi folosit pentru: flat, upperlobe, lobe,
Produsul se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Tija si biluta |
| Lungime tija | 6 mm |
| Grosime tija | 0.5 mm |
| Tip | Piercing |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 0.46 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
RX084-378
Categorii: Cercei, Cercei Argint cu Pietre, Cercei Argint cu Surub, Cercei Piercing Ureche Argint, Piercing Ureche Tragus
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercel din argint Manissi Piercing Big Heart” Anulează răspunsul






Recenzii
Nu există recenzii până acum.