Pentru ca unele piese merita purtate impreuna, la achizitia lor primesti 10% reducere. In plus ai 10% reducere la prima comanda daca te abonezi la Newsletter.
Cercei din argint Manissi Mosaic Gold
Cod produs: 82682
375,99 lei
Cercei din argint Manissi Mosaic Gold placati cu aur galben, placare standard de 0.6 microni. Cerceii au inaltimea de aproximativ 3.5 cm. Pandant detasabil cu pietre tip zirconiu.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 6.12 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
JSC3921G-109
Categorii: Cercei, Cercei Argint cu Pietre, Cercei Argint cu Tortita, Cercei Argint Placati cu Aur
10% OFF ACHIZITIONATE IMPREUNA
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercei din argint Manissi Mosaic Gold” Anulează răspunsul












Recenzii
Nu există recenzii până acum.