Pentru ca unele piese merita purtate impreuna, la achizitia lor primesti 10% reducere. In plus ai 10% reducere la prima comanda daca te abonezi la Newsletter.
Cercei din argint Manissi Ines Gold
Cod produs: 82681
334,99 lei
Cercei din argint Cercei din argint Manissi Ines Gold placati cu aur galben de 18K, placare standard de 0.6 microni. Cercei din argint 925, pandant mobil rectangular decorat cu zirconii. Închidere tip tortiță. Inaltimea cercelului este de 2.5 cm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 5.20 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
JSC3915E-107
Categorii: Cercei, Cercei Argint cu Pietre, Cercei Argint cu Tortita, Cercei Argint Lungi, Cercei Argint Placati cu Aur
10% OFF ACHIZITIONATE IMPREUNA
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercei din argint Manissi Ines Gold” Anulează răspunsul





Recenzii
Nu există recenzii până acum.