Cercei din argint Manissi Delta Silver
Cod produs: 86083
254,99 lei
Cercei stud din argint 925 cu finisaj lucios, design geometric dublu triunghi, triunghiul superior este neted și lucios, cel inferior este acoperit cu pavé de zirconie albă. Greutate: 2.48g. Închidere tip butterfly. Un accesoriu modern și îndrăzneț pentru ținute contemporane. Inaltimea cercelului este de 1.5 cm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Tija si cheita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 2.48 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.