Cercei din argint Manissi Irregular Zirconia Gold
Cod produs: 86067
285,99 lei 257,39 lei
Cercei din argint 925 placați cu aur galben, ornați cu zirconie albă baguette dispusă neregulat pentru un efect vizual dinamic. Greutate: 3.92g, finisaj lucios. Închidere tip huggie. Look glamour și sofisticat, ideal pentru ocazii speciale sau seri de ieșire. Cerceii au diametrul interior de 1 cm si latimea de 5 mm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 3.92 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.