Cercei din argint Manissi Rectangle Zirconia Gold
Cod produs: 86071
259,99 lei 233,99 lei
Cercei din argint 925 placați cu aur galben, cu formă dreptunghiulară și zirconie albă baguette pe partea din fata suprafața exterioară. Greutate: 3.62g, finisaj lucios. Închidere tip huggie. Un accesoriu glamour și rafinat, perfect pentru ocazii speciale sau ținute de seară. Cerceii au inlatimea de 1.7 cm masurata pe exterior cu tot cu grosimea cerceilor, iar diametrul interior este de 1 cm. Grosimea este de 2 mm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru Politica Manissi de ambalare va rugam sa cititi aici toate detaliile.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 3.62 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.



Recenzii
Nu există recenzii până acum.