Bratara din argint Manissi Zirconia Clover
Cod produs: 51852
194,99 lei 175,49 lei
Bratara din argint Manissi Zirconia Clover placata cu aur alb de 18K, placare standard de 0.6 microni. Bratara este compusa din zale mici de 5 mm cu doua pandantive trifoi cu pietre incastrate.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 16.5 cm + 2.5 cm |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | Cu pietre, Lant |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 1.78 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
AIL015-741
Categorii: Bratari, Bratari Argint cu Pietre, Bratari Argint Simple
S-ar putea să-ți placă și…
224,99 lei
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bratara din argint Manissi Zirconia Clover” Anulează răspunsul
S-ar putea să-ți placă și…
224,99 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.