Pentru ca unele piese merita purtate impreuna. -10% pentru Seturile din Noutati
Bratara din argint Manissi Bold Clover Silver
Cod produs: 82741
374,99 lei
Bratara din argint Manissi Bold Clover Silver placata cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Bratara subtire cu pandantive de 1mm si pietre zirconia.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 16 cm + 3 cm |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 6.18 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
JSC3264B-136
Categorii: Bratari, Bratari Argint cu Pietre
FRECVENT CUMPARATE IMPREUNA
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bratara din argint Manissi Bold Clover Silver” Anulează răspunsul





Recenzii
Nu există recenzii până acum.