Bratara de picior din argint Manissi Cuban
Cod produs: 11582
204,99 lei
Vezi video produs aici.
Bratara din argint 925 de picior Manissi Cuban placata cu rodiu pentru o protectie timp indelungat. Bratara are lungimea de 22 cm cu prelungire de 4.5 cm. Grosimea este de 2 mm.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 22 cm + 4.5 cm |
| Greutate | 3,4 g |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | De picior |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
ORS087-581
Categorii: Bratari, Bratari Argint Picior
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bratara de picior din argint Manissi Cuban” Anulează răspunsul




Recenzii
Nu există recenzii până acum.