Bratara din argint Manissi Hand Crystal Silver
Cod produs: 63291
264,99 lei 238,49 lei
Bratara din argint Manissi Hand Crystal Silver placata cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Bratara are lungimea de 14,5 cm plus 6 cm prelungire lant, inelul lant are 7 cm lungime iar pietrele din cele 3 pandantive fixe au 2 mm.
Conditiile de acordare a garantiei nu acopera ruperea lantului, doar lipsa pietrelor sau distrugerea inchizatorii.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 14.5 cm + 6 cm |
| Inchidere | Lobster |
| Tip | Cu bilute, Cu pietre, Bratara inel |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 3.12 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
S-ar putea să-ți placă și…
224,09 lei
215,99 lei
319,49 lei
269,99 lei
224,99 lei
202,49 lei
305,99 lei
S-ar putea să-ți placă și…
202,49 lei
224,99 lei
224,09 lei
305,99 lei
215,99 lei
269,99 lei
319,49 lei







Recenzii
Nu există recenzii până acum.