Cercel din argint Manissi Flower Climber Gold
Cod produs: 33449
Evaluat la 4.00 din 5 pe baza unei singure evaluări
(O recenzie client)139,99 lei
Cercel din argint Manissi Flower Climber Gold placat cu aur galben de 18K, placare standard de 0.6 microni. Cercelul are dimensiunea de 1.6 cm si este prevazut cu pietre de zirconiu transparente.
Produsul se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Inchidere | Fara |
| Tip | Cu pietre, Piercing |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 0.96 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
KIK228-887
Categorii: Cercei, Cercei Argint Placati cu Aur, Cercei pe Lobul Urechii
1 recenzie pentru Cercel din argint Manissi Flower Climber Gold
Adaugă o recenzie Anulează răspunsul








toma.roxana92 (proprietar verificat) –
Trebuia sa fie cu surub ca asa se lasa in jos de pe lobul urechii.