Bratara din argint Manissi Crystal Clover
Cod produs: 75947
267,99 lei 241,19 lei
Bratara din argint Manissi Crystal Clover placata cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Bratara are pandantivul principal de 1.4 cm si este prevazut cu pietre zirconia.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 15 cm + 3 cm |
| Inchidere | Inchizatoare rotunda |
| Tip | Cu pandantiv |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 3.20 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
MDN104-540
Categorii: Bratari, Bratari Argint cu Pietre, Bratari Argint Simple
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bratara din argint Manissi Crystal Clover” Anulează răspunsul






Recenzii
Nu există recenzii până acum.