Set Lant si Cercei din argint Manissi Blue
Cod produs: 75924
359,99 lei 323,99 lei
Set Lant si Cercei din argint Manissi Blue placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Lantul are pandantivul fix, lungimea de 40 de cm plus 5 cm prelungire. Cerceii au diametrul intern de 1 cm si grosimea de 1 mm. Pandantivul lantului este de 1 cm iar al cerceilor de 7 mm. Partea albastra este email.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantie
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 40 cm + 5 cm |
| Inchidere | Cu tortita, Inchizatoare rotunda |
| Tip | Cu pandantiv, Cu pietre, Email |
| Greutate | 4.30 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.