Inel din argint Manissi Electra Gold
Cod produs: 46581
224,99 lei
202,49 lei
Inel din argint Manissi Electra Gold placat cu aur galben de 18K, placare standard de 0.6 microni. Inelul este prevazut cu pietre zirconiu transparente.
Pentru identificarea marimii necesare, vezi tabelul cu marimi aici.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantie
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Auriu |
| Marime | marime 6.0 (Di 16.5 mm / C 51.9 mm) |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 2.68 g |
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
Nu se aplică
Categorii: Inele, Inele Argint cu Pietre, Inele Argint Placate cu Aur
Fii primul care adaugi o recenzie la „Inel din argint Manissi Electra Gold” Anulează răspunsul





Recenzii
Nu există recenzii până acum.