Cercel din argint Ear Cuff Manissi Pave Bold Tennis
Cod produs: 86442
184,99 lei
Ear cuff din argint 925 rigid acoperit complet cu zirconie albă pavé pe toată suprafața exterioară. Grosime 3mm, diametru interior 9mm, greutate 0.74g. Nu necesită perforare. Strălucire maximă de tip tennis pe ureche, piesa perfectă pentru ocazii speciale sau pentru a adăuga glamour oricărei ținute.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 0.74 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.