Cercel din argint Ear Cuff Manissi Tennis Wide
Cod produs: 86456
264,99 lei
Ear cuff din argint 925 rigid cu design triplu inel două inele lucioase groase și un inel lateral acoperit cu zirconie albă tennis. Grosime totală 12 mm, diametru interior 8 mm, greutate 2.34 g. Nu necesită perforare, finisaj lucios. Cea mai voluminoasă și impunătoare piesă din întreaga colecție ear cuff Manissi.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 2.34 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.