Cercel din argint Ear Cuff Manissi Bold Tennis Line Silver
Cod produs: 86447
204,99 lei
Ear cuff din argint 925 rigid bold cu o linie de zirconie albă în stil tennis pe toată lungimea. Grosime 5 mm, diametru interior 10 mm, greutate 1.46 g. Nu necesită perforare, finisaj lucios. Combinație elegantă între argintul masiv lucios și strălucirea discretă a zirconiei, perfect pentru purtare zilnică sau ocazii speciale.
Se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre. Pentru politica de ambalare Manissi accesati acest link.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip | Ear Cuff |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Fara |
| Greutate | 1.46 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.