Cercel din argint piercing, tragus Manissi Small Semimoon
Cod produs: 61084
104,99 lei
Cercel din argint Manissi Small Semimoon placat cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Cercelul lungimea tijei de 8 mm, grosimea de 1 mm, iar luna pavata cu pietre zirconia are 4 mm.
Cercelul poate fi folosit pentru: helix, flat, conch, upperlobe.
Produsul se livreaza 1 bucata.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Tija si biluta |
| Lungime tija | 8 mm |
| Grosime tija | 1 mm |
| Tip | Cu pietre, Piercing |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 0.28 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.