Cercei din argint Manissi Mosaic Silver
Cod produs: 82683
375,99 lei
Cercei din argint Manissi Mosaic Silver placati cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Cerceii au inaltimea de aproximativ 3.5 cm. Pandant detasabil cu pietre tip zirconiu.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Inchidere | Cu tortita |
| Tip | Cu pietre |
| Pietre | zirconiu |
| Greutate | 6.12 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
JSC3921S-117
Categorii: Cercei, Cercei Argint cu Pietre, Cercei Argint cu Tortita, Cercei Argint Lungi
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercei din argint Manissi Mosaic Silver” Anulează răspunsul








Recenzii
Nu există recenzii până acum.