Bratara din argint Manissi Princess 3 mm
Cod produs: 74644
654,99 lei – 1.035,49 leiInterval de prețuri: 654,99 lei până la 1.035,49 lei
589,49 lei – 931,94 leiInterval de prețuri: 589,49 lei până la 931,94 lei
Bratara din argint Manissi Princess 3 mm placata cu rodiu, placare standar de 0.6 microni. Bratara tennis cu pietre patrate de 3 mm cu 3 mm cu inchizatoare tip bijuterie. Bratara are lungimea masurata cu tot cu inchizatoare. Pietrele sunt zirconia de 3 mm, asezate manual in fiecare carcasa, iar fiecare carcasa este sudata de urmatoarea carcasa.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Tip | Tennis |
| Lungime | 16 cm, 17 cm, 18 cm, 15 cm |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Tip Bijuterie |
| Greutate | 13.34 g |





Recenzii
Nu există recenzii până acum.