Colier cu perle naturale cu Charm Little Pearl Silver
Cod produs: 84465
408,99 lei 368,09 lei
Colier cu perle naturale cu Charm Little Pearl Silver cu inchidere din argint 925 si prelungire din lant, placate cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Colierul cu perle are lungimea de 39.5 cm masurat fara inchidere si prelungire. Prelungirea este de 3.5 cm.
Marimea perlelor este variabila intre 3 si 4 mm, iar a pandantivului de 5 mm. Perlele sunt diferite intre ele, fiind perle naturale de cultura.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925. Colierele cu perle se livreaza impreuna cu Certificatul de Autenticitate al perlelor.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
| Greutate | 005 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 39.5 cm + 3.5 cm |
| Inchidere | Oval lobster |
| Tip | Cu perle naturale de cultura |
| Greutate | 5.94 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.