Colier din argint Manissi Tennis 3 mm
Cod produs: 17549
1.324,99 lei
1.192,49 lei
Vezi video produs aici.
Colier din argint Manissi Tennis de 3 mm cu pietre zirconia individuale montate manual in carcase de argint, placat cu rodiu. Colierul are lungimile fixe si nu poate fi modificat. Pietrele sunt asezate manual, iar sistemul de prindere al carcaselor este ascuns, facand colierul sa fie foarte rezistent. Fiecare carcasa este sudata individual.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 36 cm, 38 cm, 40 cm |
| Greutate | 19 g |
| Pietre | zirconiu |
| Inchidere | Tip Bijuterie |
| Tip | Tennis |
S-ar putea să-ți placă și…
1.169,99 lei
FRECVENT CUMPARATE IMPREUNA
S-ar putea să-ți placă și…
1.169,99 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.