Cercei din argint Manissi Round Pearl
Cod produs: 32808
159,99 lei 143,99 lei
Cercei din argint Manissi Round Pearl placati cu rodiu, placare standard de 0.6 microni. Cerceii au dimensiunea perlei de 6 mm si latimea de 7 mm. Perla este naturala de cultura de crescatorie, suprafata este sidefata si are forma rotunda.
Toate produsele Manissi sunt verificate de Autoritatea Nationala pentru protectia consumatorului care valideaza conformitatea materialului – Argint 925.
Produsul se livreaza in cutie de bijuterii impreuna cu certificatul de garantie si ghidul de utilizare al bijuteriilor noastre.
Pentru garantie vizitati: Conditii de acordare a garantiei.
| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Argint 925 |
| Culoare | Alb, Argintiu |
| Inchidere | Tija si cheita |
| Tip | Cu perle naturale de cultura |
| Perla de cultura | 6 mm |
| Greutate | 2.08 g |
In stoc - Livrare in 24-48 ore.
TRANSPORT GRATUIT la comenzi de peste 289 lei
SCHIMB/RETUR RAPID in 48 h
GARANTIE DE CONFORMITATE Cumperi fara griji
SKU:
SHA326-829
Categorii: Cercei, Cercei Argint cu Perle, Cercei Argint cu Surub
S-ar putea să-ți placă și…
Fii primul care adaugi o recenzie la „Cercei din argint Manissi Round Pearl” Anulează răspunsul








Recenzii
Nu există recenzii până acum.